Sponsorujemy zdolną i ambitną młodzież
Sezon żużlowy czas zacząć. Za nami 1. Runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Abramczyk Polonia Bydgoszcz zajęła w Toruniu 2. miejsce!! Pierwsze punkty dla Polonii zdobył Wiktor Przyjemski. Start w Toruniu był dla niego pierwszymi zawodami w klasie 500cc. Jesteśmy dumni, że możemy sponsorować Wiktora Przyjemskiego. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój.

















