#TeamAgrochem

AGROCHEM PUŁAWY to renomowana i dynamicznie rozwijająca się firma, która zdaje sobie sprawę, że rozwój, wartość i siła przedsiębiorstwa zależą od zaangażowania Pracowników tworzących zespół. W naszej organizacji kładziemy nacisk na przyjazną atmosferę, komfortowe warunki pracy oraz wzajemne relacje oparte na partnerstwie. Dbamy o nieustanny rozwój kompetencji naszych Pracowników i wspieramy ich ścieżkę zawodową.

W AGROCHEM PUŁAWY zwracamy szczególną uwagę na osoby dołączające do naszego zespołu. Zapewniamy możliwość poznania nowoczesnych metod pracy i zdobycia umiejętności niezbędnych do spełnienia naszych oczekiwań. Nowi Pracownicy mają szansę na dogłębne zrozumienie struktury organizacji, zasad funkcjonowania firmy oraz jej otoczenia. W dziale oferty pracy znajdziesz aktualne propozycje i wybierzesz tę, która najlepiej pasuje do Twojego profilu i zainteresowań.

#Teamagrochem

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny zgodny z przetwarzaniem danych w celach rekrutacji prosimy przesyłać na adres praca@agrochem.com.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualne oferty pracy