Kontakt

KontaktKontakt

Baza Stargard

73-110 Stargard
ul. Klonowa 7
tel.: (91) 577 68 56
stargard@agrochem.com.pl

Baza Gronowo Elbląskie

82-335 Gronowo Elbląskie
ul. Kolejowa 7
tel.: (55) 231 56 06
gronowo@agrochem.com.pl

Baza Chojna

74-500 Chojna
Czartoryja 4
tel: 607 508 324
chojna@agrochem.com.pl

Baza Dobre Miasto

11-040 Dobre Miasto
ul. Spichrzowa 13
tel.: (89) 615 18 61
baza.dbm@agrochem.com.pl

Baza Gryfice

72-300 Gryfice
ul. Fabryczna2
gryfice@agrochem.com.pl

ODDZIAŁ CZŁUCHÓW

77-300 Człuchów
ul. Mickiewicza 5
tel.: +48 59 834 56 70

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 59 834 56 71
bok@agrochem.com.pl

Sekretariat

tel.: +48 59 834 56 70
czluchow@agrochem.com.pl

Windykacja

tel.: +48 59 834 56 70 w. 11

Księgowość

tel.: +48 59 834 56 70 w. 41

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Michał Gruchała
tel.: +48 59 834 56 70
iod@agrochem.com.pl

Logistyka

tel: +48 59 834 56 70 w. 23
607 613 260
czluchow@agrochem.com.pl

KONTAKT DO MENADŻERÓW PRODUKTU
DZIAŁ HANDLOWY

tel.: +48 59 834 56 70 w. 51

NAWOZY MINERALNE
Menadżer Produktu Nawozy

Edyta Mościcka
tel.: 512 347 003
edyta.moscicka@agrochem.com.pl

ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN
Menadżer Produktu Środki Ochrony Roślin

Tomasz Sałek
tel.: 601 889 059
tomasz.salek@agrochem.com.pl

NAWOZY SYPKIE I DOLISTNE
Menadżer Produktu Nawozy Sypkie i Dolistne

Kamil Skrobiszewski
tel.: 536 566 631
kamil.skrobiszewski@agrochem.com.pl

NASIONA
Menadżer Produktu Materiał Siewny

Edward Rachubiński
tel.: 607 800 299
edward.rachubinski@agrochem.com.pl

SKUP ZBÓŻ
Menadżer Działu Zboża

Jakub Farulewski
tel.: 661 662 094
jakub.farulewski@agrochem.com.pl

BLENDINGI
Menadżer Produktu Blendingi

Robert Kaźmierczak
tel.: 507 982 775
robert.kazmierczak@agrochem.com.pl

„AGROCHEM PUŁAWY” Sp. z o. o.

 Siedziba firmy:
„AGROCHEM PUŁAWY” Sp. z o.o.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, 24-110 PUŁAWY

Adres do korespondencji
77-300 Człuchów
ul. Mickiewicza 5