Kontakt

KontaktKontakt

Baza Stargard

73-110 Stargard
ul. Klonowa 7
tel.: (91) 577 68 56
stargard@agrochem.com.pl

Baza Łaszków

62-814 Blizanów
Łaszków 12
tel: (62) 751 12 51
laszkow@agrochem.com.pl

Baza Chojna

74-500 Chojna
Czartoryja 4
tel: 607 508 324
chojna@agrochem.com.pl

Baza Gronowo Elbląskie

82-335 Gronowo Elbląskie
ul. Kolejowa 7
tel.: (55) 231 56 06
gronowo@agrochem.com.pl

Baza Gryfice

72-300 Gryfice
ul. Fabryczna2
gryfice@agrochem.com.pl

Baza Dobre Miasto

11-040 Dobre Miasto
ul. Spichrzowa 13
tel.: (89) 615 18 61

ODDZIAŁ CZŁUCHÓW

77-300 Człuchów
ul. Mickiewicza 5
tel.: +48 59 834 56 70

Logistyka: 607 613 260
fax: +48 59 834 51 76
czluchow@agrochem.com.pl

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 59 834 56 71
bok@agrochem.com.pl

Sekretariat

tel.: +48 59 834 56 70
czluchow@agrochem.com.pl

Windykacja

tel.: +48 59 834 56 70 w. 11

Księgowość

tel.: +48 59 834 56 70 w. 41

KONTAKT DO MENADŻERÓW PRODUKTU
DZIAŁ HANDLOWY

tel.: +48 59 834 56 70 w. 51

NAWOZY MINERALNE
Menadżer Produktu Nawozy

Łukasz Wieczorek
tel.: 530 579 506
lukasz.wieczorek@agrochem.com.pl

Edyta Mościcka
tel.: 512 347 003
edyta.moscicka@agrochem.com.pl

NAWOZY DOLISTNE
Menadżer Produktu Nawozy Dolistne
NASIONA
Menadżer Produktu Materiał Siewny
Kamil Skrobiszewski
tel.: 536 566 631
kamil.skrobiszewski@agrochem.com.pl
Edward Rachubiński
tel.: 607 800 299
edward.rachubinski@agrochem.com.pl
OCHRONA ROŚLIN
Menadżer Produktu Środki Ochrony Roślin
SKUP ZBÓŻ
Menadżer Działu Zboża
Tomasz Golimowski
tel.: 601 889 059
tomasz.golimowski@agrochem.com.pl
Jakub Farulewski
tel.: 661 662 094
jakub.farulewski@agrochem.com.pl
„AGROCHEM PUŁAWY” Sp. z o. o.

 Siedziba firmy:
„AGROCHEM PUŁAWY” Sp. z o.o.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, 24-110 PUŁAWY

Adres do korespondencji
77-300 Człuchów
ul. Mickiewicza 5